Буксирувальники

Буксирувальники

Уточнити Пошук

AQUASCOOTER AS 650 CE COMER бензиновый 2лс (70009005)
COMER AQUASCOOTER AS 650 CE..
34 520 грн.
AQUASCOOTER SUPER MAGNUM COMER бензиновый 2,4 лс (70009007)
Предназначен для буксировки пловца по поверхности воды. AQUASCOOTER тихий, безопасный и экономичный. Его низкий расход топлива позволяет длительное использование. Модель Aquascooter Super Magnum с новым циркулярным двигателем, с большей тягой и повышенной надежностью, позволяет развивать скорос..
40 680 грн.
Акваскутер AQUAROBOT MAGIC JET
MagicJet!По-справжньому портативний і потужний морський скутер,надкомпактний, надзвичайно безпечний і простий у використанні, оснащений двигуном потужністю 600 Вт і кріпленням для GoPro. Створений для економії Вашої енергії під водою, він змусить любого користувача плавати та пірнати, як справжний професіонал. Сил..
28 000 грн.
Акваскутер SuBlue Navbow
Перший в світі підводний скутер з двома двигунами Sublue Navbow може досягати швидкості до 2 м/с, глибину 40 м, а тривалість автономної роботи сягає 60 хвилин. Є можливість встановлення платформи для підводної фотозйомки. Можна керувати однією рукою.На Navbow можна встановити платформу, на якій ви можете встановит..
44 000 грн.
Акваскутер SuBlue Navbow+
Поліпшена версія двохдвигунового акваскутера SuBlue Navbow. Глибина, температура, напрям, режим роботи від батареї відображаються на OLED дисплеї в реальному часі. Navbow + може автоматично записувати дані про підводні заняття користувача. Мобільний додаток SublueGo з розширеними функціями створює журнали з..
54 000 грн.
Акваскутер SuBlue WhiteShark Mix
Sublue WhiteShark Mix ідеально підходить для водних розваг, літнього сімейного відпочинку і підводних подорожей. WhiteShark Mix дозволить вам плавати і неспішно пірнати на максимальній швидкості, навіть якщо ви новенький в морських просторах. Sublue WhiteShark також оснащений насадкою для поплавка, яка допомаг..
28 000 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)